Училищен автобус и кола се удариха край Кубрат

Училищен автобус и кола се удариха край Кубрат

Отново катастрофа между училищен автобус и лек автомобил е станала днес, този път около Кубрат, съобщават от МВР.

10 деца са преминали през болнично заведение за преглед. За щастие децата са без сериозни наранявания и са освободени. По-тежко е пострадала водачката на лекия автомобил.

Инцидентът е станал около 7 часа тази сутрин на пътя Кубрат - Завет. 

На място се извършва оглед. Пътни полицаи регулират движението.

Обходен маршрут има през Кубрат - Савин - Севар - Сушево – Завет.

По-късно стана ясно, че шофьорката на колата е в тежко състояние.

Сигналът за инцидента е подаден на тел. 112 в 6.50 часа. Автомобил "Рено Меган", управляван от 24-годишна жена, се е ударил челно в насрещно движещ се ученически автобус в участъка Кубрат - село Медовене, предаде Дарик. При сблъсъка тежко е пострадала водачката на колата, която е откарана в болницата в Разград в безсъзнание.  

Пътят II-23 Кубрат – Исперих е временно затворен, извършва се оглед на местопроизшествието, съобщиха от полицията. Пътни полицаи регулират движението.

Ключови думи

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Белият дом: САЩ обсъждат варианти за придобиване на Гренландия, включително използването на военни средства
Как Дания отказа на САЩ $100 млн. в злато за Гренландия преди 80 години?
Министерство на финансите: Периодът на двойно обращение на левове и евро няма да се удължава
Израел е готов да строи селище, което ще раздели Западния бряг на две
Наградният фонд на Australian Open достигна рекордните 74,89 милиона долара
"Спаси София" иска Терзиев да обяви бедствено положение в пет района заради боклука
Учени откриха странен горещ обект в космоса, който не би трябвало да е там
Започва изплащането на първите пенсии в евро