Шиниъд О'Конър слага край на музикалната си кариера

ПР и събития

Певицата Шиниъд О'Конър се оттегля окончателно от музикалната сцена. Това обяви тя в серия от постове в Туитър, съобщи Контактмюзик.

54-годишната певица взела решението, тъй като се чувствала "изморена". Според нея е настъпил идеалният момент, за да сложи край на изявите си. В Туитър Шиниъд О'Конър потвърждава също, че предстоящият албум "No Veteran Dies Alone" ще бъде последен в кариерата й. Очаква се той да излезе през 2022 г. 
 
"Един войник знае кога трябва да се оттегли. Това пътуване продължи 40 години. Време е да спра и да сбъдна други свои мечти", написа певицата, придобила световна слава с кавъра на песента на Принс "Nothing Compares 2 U', предава БТА. 

Наскоро издателството "Хотън Мифин Харкорт Букс енд Мидия" пусна в продажба автобиографичната книга на Шиниъд О'Конър "Спомени". Тя е "откровение" за живота на носителката на "Грами" - от ранното й детство в Дъблин до триумфите като излизането на песента "Nothing Compares 2 U'' и битката й с психическото заболяване. 

 

 

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Сергей Станишев влезе в новото ръководство на БСП, поиска ясна граница с проекта на Радев
На днешната дата, 21 февруари. Имен ден празнуват Евстати, Евстатия. Международен ден на майчиния език
АПИ: Днес избягвайте магистрала Хемус, ако е възможно
Емил Кошлуков подаде жалба в съда срещу решението на СЕМ за генерален директор на БНТ
Тръмп налага глобални мита от 10 процента след решението на Върховния съд на САЩ
Почина писателката и бивша съпруга на медийния магнат Рупърт Мърдок - Ана Ман
Полицаи под прикритие: Гърция арестува банда за производство на фалшив зехтин
Времето: Значителни валежи от дъжд и сняг в Централна и Източна България