Бразилия изпробва вариант с Неймар, Габриел Жезус и Вилиан в атака

Политика за бисквитки

Селекционерът на Бразилия Тите е изпробвал атакуваща тройка в лицето на Неймар, Габриел Жезус и Вилиан по време на втората открита тренировка на тима, съобщават медиите в страната, цитирани от БТА.

Ако Тите се спре на този вариант, това означава, че Филипе Коутиньо ще бъде върнат в халфовата линия на тима, докато от стартовата единадесеторка ще отпадне Ренато Аугусто, който и без това е критикуван от местните специалисти заради неубедителните си игри с националната фланелка. Според медиите в Бразилия мястото в стартовия състав на Неймар, Жезус и Коутиньо е сигурно.

В момента Тите може да води подготовка само с 18 играчи, тъй като хафът Дъглас Коста и защитникът Фагнер са контузени, а Роберто Фирмино, Касемиро и Марсело се очаква да се присъединят към тима в понеделник, веднага след финала в Шампионската лига, който е в събота.

Ключови думи

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Москва пое управлението на руските активи на енергийните гиганти Uniper и Fortum
На днешната дата, 21 януари. Бабинден по стар стил, имен ден празнуват Агнеса, Валерия, Максим, Максимилиан
Технологичният гигант Sony отделя телевизионния си бизнес в предприятие с китайци
Талисманите-говорители на M&M's се обличат като супергерои на Marvel
Кристалина Георгиева към европейските лидери: Стегнете се!
Цитат на деня
Проучване на PwC: Изпълнителните директори не са оптимисти за приходите на техните компании
Renault ще си партнира с френска отбранителна компания за производство на дронове за Украйна