Автомобил се вряза в хора пред нощно заведение във Франция, 13 души са ранени

ЕС

13 души пострадаха снощи, след като автомобил се вряза в хора пред бар във Вензел, Източна Франция, съобщи префектурата на департамента Сон е Лоар, цитирана от ТАСС.

От лекар са прегледани 16 души, 12 имат леки наранявания, трима са в шок. Младо момиче е със сериозни травми по краката, но животът му е вън от опасност, се казва в съобщението. 

Инцидентът е станал около полунощ в петък срещу събота. По данни на властите, до него се е стигнало след препирня между няколко посетители в нощното заведение. Автомобилът, който е ударил хората, е бил пред бара. По-късно полицията е задържала шофьора, който е бил в нетрезво състояние. 

 

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Какво трябва да направите, за да задържите най-добрите си служители
На днешната дата, 21 февруари. Имен ден празнуват Евстати, Евстатия. Международен ден на майчиния език
На фокус следващата седмица: Nvidia застава под светлината на прожекторите
Ново развитие и още имена в "чеченската връзка" в убийството на Немцов
Искате да сте шеф? Трябва да знаете какво точно означава това!
Денонощен градски транспорт в София от пролетта
Решено: От 1 юни пълна забрана за тютюнопушене на закрито
С над 15% се увеличават приходите от туристически нощувки