нашите сайтове - сп. Мениджър сп. Обекти Мениджър на годината Новите родители Зеленият кръг

Спорт

Тайбе Юсеин извоюва втори олимпийски медал за България от игрите в Токио

Тайбе Юсеин донесе втория медал за България от Олимпиадата в Токио. С безапелационна победа тя спечели бронзовия медал в категория до 62 килограма в женския турнир по борба. Българката размаза с

Спорт

Венецуелка постави нов световен рекорд в тройния скок и взе златото в Токио

Венецуелската лекоатлетка Юлимар Рохас спечели златото в тройния скок при жените на олимпийските игри в Токио. Тя победи с резултат 15,67 м, поставяйки нов световен рекорд в дисциплината. Пр

Спорт

Александър Зверев спечели олимпийската титла по тенис при мъжете

Германецът Александър Зверев спечели олимпийската титла по тенис при мъжете. Във финала на сингъл 24-годишният Зверев победи с 6:3, 6:1 Карен Хачанов от Руския олимпийски комитет като мачът

Спорт

Стойка Кръстева се класира за полуфиналите на олимпийския турнир по бокс

Европейската шампионка от София 2018 и двукратна световна вицешампионка Стойка Кръстева се класира за полуфиналите на турнира по бокс в категория до 51 килограма на Олимпиадата в Токио след победа с 4

Спорт

Антоанета Костадинова остана 4-та в стрелбата на 25 метра

Антоанета Костадинова завърши на четвърта позиция в стрелбата с пистолет на 25 метра на Олимпийските игри в Токио, оставайки само на един изстрел от бронза.Рускинята Виталина Бацарашкина спечели втори

Спорт

Бермуда спечели първо злато от Олимпиада и постави рекорд

С население от едва 63 хил. души Бермуда стана най-малката държава или територия, спечелила олимпийски медал от летни игри, след като Флора Дъфи спечели триатлона в Токио.33-годишната спортистка участ

Спорт

Исторически успех: Филипините с първо олимпийско злато

Филипините отпразнуваха първия златен медал от Олимпийски игри, печелен някога в историята на страната. Това се случи благодарение на Хидилин Диас, щангистка в категория 55 кг за вдигане на тежести пр