нашите сайтове - сп. Мениджър сп. Обекти Мениджър на годината Новите родители Зеленият кръг

Спорт

Тайгър Уудс претърпя операция след катастрофа в Лос Анджелис

Тайгър Уудс е постъпил в болница в Лос Анджелис с тежки наранявания на десния крак, след като претърпя катастрофа с автомобил, в който е пътувал сам.Шампионът по голф е „буден и контактен“ след направ

Спорт

Хванаха с допинг трима национали по плуване

Трима състезатели от националния отбор по плуване са дали положителни проби за допинг. По информация на Нова телевизия тримата, уличени в употребата на забранени препарати, са Здравко Баблаков, С

Спорт

Григор Димитров се изкачи с четири места в ранглистата

Григор Димитров се изкачи с четири места след Откритото първенство на Австралия. Най-добрият български тенисист имаше шанс да играе полуфинал в Мелбърн, но контузия в кръста го извади от първенството.

Спорт

Боряна Калейн грабна четири медала в Москва

В рамките на първия за годината турнир от веригата Гран При по художествена гимнастика в Москва Боряна Калейн спечели четири медала във финалите на уредите.Възпитаничката на Мариана Памукова триу

Спорт

Норвегия с трета поредна световна титла от щафетата в биатлона

Норвегия защити титлата си в щафетата на 4 по 6 км на световното първенство по биатлон в Поклюка (Словения). Ингрид Ландмарк Тандреволд, Тирил Екхоф, Ида Лин и Марте Олсбу Рьойзеланд изминаха тра

Спорт

Гриша Ганчев напуска ЦСКА

Двама от настоящите собственици на ЦСКА Гриша Ганчев и Юлиян Инджов се оттеглят от клуба, стана ясно от официално разпространени изявления. Двамата държат по 38,1% от акциите, а останалите 20% са на Х

Спорт

Григор Димитров излиза срещу Аслан Карацев в 1/4-финалите във вторник

Най-добрият ни тенисист Григор Димитров ще се изправи срещу руснака Аслан Карацев в 1/4-финалите на Откритото първенство на Австралия в ранни зори българско време утре. Двубоят между поставения под №1