Затвори
нашите сайтове - сп. Мениджър сп. Обекти Мениджър на годината Новите родители Зеленият кръг

Спорт

Григор Димитров победи Томас Фабиано и се класира за основната схема в Женева

Григор Димитров отстрани 100-ия в света италианец Томас Фабиано и по този начин се класира за основната схема на турнира в Женева, който е от категория АТП 250. Българската ракета отстрани своя п

Спорт

Боряна Калейн грабна три бронзови медала на европейското в Баку

Боряна Калейн спечели трети бронзов медал на финалите на Европейското по художествена гимнастика в Баку, Азербейджан. Тя се представи отлично по време на изпълнението си с лента и получи 19.750 точки,

Спорт

Ивет Лалова си осигури участие на Олимпийските игри в Токио

Ивет Лалова спечели състезанието на 200 метра от турнира Сейко Голдън и по този начин си осигури участие на Олимпийските игри в Токио през следващото лято.Най-добрата българска спринтьорка постави нов

Спорт

Панагюрище е домакин на купата по футбол на Тракийски хотелиери

12 български и македонски футболни отбори от набор 2008 ще се състезават за купата на Тракийски хотелиери в едноименния турнир по детски футбол, който ще се проведе на 20 и 21 май в Панагюрище.Гостите

Спорт

Ибрахимович наказан за два мача в САЩ, хванал за гушата противников вратар

Нападателят на Лос Анджелис Галакси Златан Ибрахимович получи наказание от два мача от Дисциплинарната комисия на Мейджър Лийг Сокър (МЛС) за агресивно поведение.37-годишният швед е санкциониран зарад

Спорт

Посветиха Анди Мъри в рицарско звание

Анди Мъри вече официално е рицар. Той получи званието си на тържествена церемония в Бъкингамския дворец лично от първия престолонаследник на Великобритания - принц Чарлс. Всъщност Мъри е носител на зв

Спорт

Кобрата може да изкара курса за борба със сексуалното насилие онлайн, срещу 30 долара

Курсът за борба със сексуалното насилие, който трябва да изкара Кубрат Пулев, се предлага и онлайн за 30 долара, научи “24 часа”.От спортния ръководен орган на американския щат Калифорния решиха лицен

Спорт

Локомотив Пловдив вдигна Купата на България

Локомотов Пловдив спечели Купата на България. Железничарите спечелиха финала срещу градския си съперник Ботев Пловдив.Локо надигра противника си с минималното 1:0. Единственото попадение вкара Ален Оз