Ливърпул и Наполи в ожесточен сблъсък в Шампионска лига

Шампионска лига достигна до решителната фаза в групите. Днес ще се изиграят част от последните двубои преди елиминациите в най-комерсиалния клубен футболен турнир.

Естествено погледите са насочени към група С, където всичко ще се реши вероятно в последните минути. Наполи, ПСЖ и Ливърпул имат шансове да се класират в следващата фаза. Но всичко е въпрос на сметки. Най-сложно е положението за англичаните, които изостават с три точки от италианците, които са лидери и с две от французите.

Ливърпул влиза в директен сблъсък с Наполи от 22:00 ч. на „Анфийлд” и ще търсят изразителна победа. „Мърсисайдци” се нуждаят от актив от поне два гола. Италианците ги устройва и равен.

В другата среща ПСЖ е гост на Цървена Звезда. Мачът изглежда решен, но да не забравяме, че се играе в Сърбия и балканският отбор показа, че е много силен у дома. Каквото и да се случи днес зрелище и напрежение със сигурност няма да липсват.