Починал е бащата на президента

Общество

Починал е бащата на президента. Това каза премиерът Бойко Борисов в Смолян, където инспектира завод за производство на защитни материали в града.

По-рано днес президентът заяви, че управляващите трябва да преосмислят социалната изолация в разумни срокове. По думите му трябва да си поставим ясна национална цел - възможно най-бързо връщане към относително нормален ритъм на живот, производство и свободно движение на хора и стоки.

"Мога много да му отговарям, но няма, защото имам морал в един тежък момент", коментира Борисов. 

"Ако президентът мисли, че извънредното положение е извън нормата и е различно от другите държави, нека наложи вето. Той ходи след направеното от нас", коментира премиерът. 

"Единственият начин за борба срещу коронавируса е чрез социална изолация", завърши Бойко Борисов. 

Коментари

НОВ КОМЕНТАР

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Легендарният 1200-годишен „Дъб на Робин Худ“ приключи живота си в Шеруудската гора
Холивудската звезда Кейт Бланшет е назначена за професор по съвременен театър в Оксфорд
Звездите за бизнеса от 22 до 28 юни: Големите трансформации невинаги се случват бързо
Основателят и лидер на "Величие" Ивелин Михайлов закрива "Исторически парк"
Времето: Ще бъде предимно слънчево
Крал Чарлз III ще публикува данъчните си плащания за първи път като монарх
Куба предприема исторически завой към икономическа либерализация
tbi bank и JYSK си партнират, за да направят идеите за обновяване на дома по-достъпни