Циганското лято се завръща през другата седмица

Общество

Лошото време, което парализира половин България през уикенда, ще отстъпи място на слънчеви и приятни есенни дни.

Според средносрочните прогнози в близките дни ни очаква затопляне, по-съществено през втората половина на седмицата, а през следващата седмица ще станем свидетели на циганско лято, с температури около 15 градуса, на места до 20 градуса.

Днес и утре обаче времето ще се задържи студено със средни температури за страната около 7 градуса. Не са и изключени превалявания,  предимно дъжд, а в Североизточна България – сняг.

Ключови думи

Коментари

НОВ КОМЕНТАР

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Ридли Скот екранизира легендарния роман „Островът на съкровищата“ с Хю Джакман в ролята на пирата Джон Силвър
Москва пое управлението на руските активи на енергийните гиганти Uniper и Fortum
Vivacom надгражда развитието на своите лидери с нова обучителна концепция
От „Бодигард“ и Самара Джой до Снежанка и Майкъл Джексън: големите събития, с които More.com влиза в културния календар на София
САЩ и Иран си размениха удари, петролът отново поскъпна
Времето: Слънчево и горещо
Преживяване, което клиентите ще запомнят
30 евро струва пренасянето на багаж с кон в последната 10-километрова отсечка до Седемте рилски езера
Връх Олимп и плажовете от десанта в Нормандия влязоха в Списъка на световното наследство на ЮНЕСКО
30 евро струва пренасянето на багаж с кон в последната 10-километрова отсечка до Седемте рилски езера
Глад за готови апартаменти в Пловдив на фона на прогнози за нов скок на имотните цени под тепетата
Българските газови резерви: Между мита и реалността
Под 9% от българските компании използват AI
Тася Тасова: Бизнесът печели от вероучението
9 идеи за безплатна реклама
От кариерни контакти до първа среща: LinkedIn се превръща в неочаквана платформа за запознанства
Елементарна логическа задача, на която повечето студенти в Харвард отговарят погрешно
Филмът „Подслон” на Драгомир Шолев с престижна награда от фестивала в Одеса (трейлър)