Обграден от полиция, издирваният за убийствата в Костенец Стоян Зайков се самоуби
България
Обновена 22:40ч., 29.05.2019
Стоян Зайков, издирван от полицията от 10 май за две убийства в Костенец се е самоубил тази вечер след престрелка с органите на реда, съобщи БНР.
Той е бил обграден от полицията при организирана тази вечер операция в с. Долна Баня. Зайков е открил стрелба по полицаите, след което се е самоубил.
Стоян Зайков беше обявен за издирване, след като уби бившата си жена, а няколко дни по-късно и свой братовчед и съсед. От тогава той беше в неизвестност,но полицията отново попадна на следите му в района на с. Долна Баня след подаден през уикенда сигнал за разбита семейна вила, за която се оказа, че е пребивавал в нея.
Ключови думи
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Цитат на деня
Цитат на деня |На днешната дата, 18 май. Международен ден на музеите
На днешната дата |Дара се завърна в България след историческата победа на „Евровизия“
България |СЗО обяви епидемията от ебола в Конго и Уганда за извънредна ситуация от международно значение
Наука и Здраве |БФБ може да отбележи ръст заради победата на Дара на „Евровизия“
България |Москва пое управлението на руските активи на енергийните гиганти Uniper и Fortum
Енергетика |БФБ може да отбележи ръст заради победата на Дара на „Евровизия“
България |СЗО обяви епидемията от ебола в Конго и Уганда за извънредна ситуация от международно значение
Наука и Здраве |„Вечни химикали“ са открити в 98,8% от изследваните проби човешка кръв
Наука и Здраве |На днешната дата, 18 май. Международен ден на музеите
На днешната дата |Дара се завърна в България след историческата победа на „Евровизия“
България |Няма желаещи да правят мляко и сирене по БДС
България | Advertorial |Дебют на румънския тенор Даниел Магдал в Софийската опера
Култура |ADVERTORIAL
22 проекта в 16 области получиха финансиране по второто издание на грантовата програма на „Капка по капка“
Трансформацията на B2B търговията при индустриални и производствени компании
Коментари
Няма въведени кометари.