10 млн. светлинки озаряват Аризона (видео)

ПР и събития

10 млн. причини имате в момента да посетите Аризона, САЩ. 10 млн. светлинки озаряват небето над Финикс.

Освен великолепния и единствен по рода си природен феномен Гранд Каньон, който сам по себе си е достатъчно основателна причина да посетите този щат поне веднъж в живота, в момента имате и друг повод за екскурзия. В щата се провежда фестивалът "Светлините на света".

"Светлините на света" е най-големият фестивал на лампите и фенерите, който се провежда в Северна Америка. Празничните лампи осветява небето над Финикс от 16 ноември до 2 януари по време на щатския панаир. Съчетавайки вековната китайска традиция в изработването фенери с най-съвременни технологии, фестивалът е изумително красива атракция, която привлича туристите на това място през зимата. 

Елементи от различните култури и цивилизации от целия свят намират своето отражение в уникалните светлинни инсталации. Освен великолепните фенери, ще можете да се насладите и на кулинарни деликатеси от цял свят.

Разгледайте фестивала в следващите две видеа, заснети във Финикс.


Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

На днешната дата, 10 февруари. Имен ден празнуват Валентина, Валя, Валентин, Валери, Валерия, Вальо, Хараламп, Харалампи
Кристин Лагард: Дигиталното евро ще намали разходите на търговците и ще защити личните данни
Горите се променят бързо и учените са дълбоко загрижени
Времето: Нова порция сняг идва от запад
Учени откриха микроорганизми, които произвеждат енергия в пълна тъмнина
Достъпът до Starlink е ограничен, Русия търси алтернативи
Цената на петрола не намират единна посока на фона на напрежението между САЩ и Иран
Макрон се обяви за съвместно поемане на дългове от страните от ЕС