„Лудогорец” ще играе в Европа и напролет

Отборът на „Лудогорец” изигра най-силния си мач в Шампионска лига този сезон и заслужено завърши на третото място в групата.

Българският шампион игра като равен с равен с именития си съперник ПСЖ. Двубоят завърши 2:2, като до 90 минута „Лудогорец” водеха с 2:1. Мачът се игра във френската столица Париж.

Българите откриха резултата в 15-та минута с гол на Мисиджан. В началото на втората част Кавани изравни. В 61-та минута Вандерсон покачи до 2:1 за „Лудогорец”. Крайното 2:2 оформи Анхел ди Мария в 90-та минута.

Така „Лудогорец” приключи участието си в Шампионска лига, но с актив от три точки зае третото място, даващо право на участие в лига Европа. Лидер в група А е „Арсенал”, който се разправи като гост с „Базел” с 4:1.